Catering

Idealny catering na imprezę firmową

Imprezy firmowe to coraz częstszy sposób na integrację pracowników. Pracodawcy chętnie organizują tego typu atrakcje, by zacieśniać więzi między pracownikami, a tym samym poprawiać atmosferę w pracy. Na imprezy firmowe zatrudniane są firmy cateringowe, które zapewniają posiłki i przekąski na cały czas trwania przyjęcia.

Jaki catering na imprezę firmową?

Imprezy firmowe to dość specyficzne przyjęcia.

Ich głównym zadaniem jest przecież integracja pracowników. Na takich imprezach nie serwuje się wykwintnych posiłków, czasem wystarczą tylko małe przekąski – na ciepło i na zimno. Najlepszym rozwiązaniem będą proste dania, takie jak sałatki, zimne i ciepłe przystawki, pizze i włoskie makarony. Oczywiście wszystko zależy również od okazji i miejsca odbywania się imprezy firmowej.

Na piknikach czy w klubach sprawdzą się deski serów i wędlin, pizze, sałatki i zapiekanki. Dania mogą być serwowane w formie szwedzkiego stołu, z którego każdy bierze to, co chce. Z kolei jeśli impreza firmowa ma miejsce w eleganckiej restauracji czy sali bankietowej, lepiej podawać ciepłe dania od razu do stolików, a zimne przekąski ustawić z boku, w formie szwedzkich stołów.

Cena cateringu na imprezę firmową

Jaki jest koszt cateringu na imprezę firmową? Wszystko uzależnione jest od wielu czynników, takich jak liczba osób, dla których przygotowane mają zostać dania, liczba posiłków, które mają przypadać na każdą osobę, rodzaje serwowanych dań i koszt ich składników.

Pod uwagę trzeba wziąć również miejsce, w którym będzie serwowany catering. Nie bez znaczenia pozostaje fakt czy wcześniej współpracowaliśmy z daną firmą cateringową. Jeśli jest to stała współpraca, być może będziemy mogli liczyć na jakiś rabat ze strony firmy. Oczywiście w różnych miastach cena cateringu będzie zróżnicowana.

Najlepiej wybrać catering dobrej jakości o przystępnej cenie, który nasyci pracowników i zapewni im posiłki na cały czas trwania imprezy..

Szymon
Szymon
Architekt z powołania - pasjonat budowania domów.