Sypialnia i jej umeblowanie zgodnie z zasadami feng shui

www.kuszyk-mediacje.pl

Jeśli ktoś wierzy w filozofię feng shui, to wie, jak ważnym pomieszczeniem jest sypialnia. Spędzamy w niej praktycznie połowę swojego życia i to w dużej mierze ona decyduje o naszym codziennym nastroju. Odpowiednio umeblowanie tego pokoju może pomóc nam w codziennym życiu! Sam wybór odpowiedniego pokoju w mieszkaniu jest już jednak ważny.

Bardzo liczy się tutaj przepływ energii poszczególnych pomieszczeniach domu. Dlatego przed urządzeniem sypialni powinniśmy skontaktować się ze specjalistą od spraw feng shui, który wskaże nam idealne miejsce na urządzanie pokoju sypialnego. Co ciekawe, w sypialni nie powinno być zbyt wiele luster.

Ich liczba powinna być ograniczona do minimum, żeby nie pobudzać negatywnej energii i żywiołów zbędnych w sypialni. Gdy idziemy spać to potrzebujemy przede wszystkim energii Yin, która odpowiada za zdrowie czy też płodność. Dlatego też lustra, jeśli już są, to warto zasłonić koronkową, efektowną zasłonką.

stoły do gastronomii Podkłady na materac

Szymon

Architekt z powołania - pasjonat budowania domów.

Next Post

Wady i zalety żelbetu

wt. paź 31 , 2017
Budownictwo na wielką skalę stanowi obecnie bardzo rozwiniętą branżę zarówno w Polsce, jak i na świecie. Podstawowym materiałem wykorzystywanym zarówno w budowie domów, jak i wieżowców,