Sita i przesiewaki

gps.aktualne-mapy.com.pl

Równie ważnymi sprzętami budowlanymi, które mogą służyć i do większych prac i do zadań dużo mniejszych są sita i przesiewaki. Już za czasów dzieciństwa sitka służyły do zabawy w piaskownicy, czy do przelewania wody, znajdują się w kuchniach, fabryka i przede wszystkim na podwórkach.

Można spotkać modele bardzo duże lub zupełnie małe, wszystko zależy od tego, do czego właśnie będziemy chcieli użyć tego przedmiotu. Najbardziej popularne są drewniane sita do przesiewania piasku.

Najczęściej spotykane modele ważą 6 kilogramów i mierzą prawie metr wysokości, są więc dość ciężkimi, lecz bardzo użytecznymi narzędziami spotykanymi na placu budowy. Kolejna opcja to typowe sita murarskie, zbudowane z drutu stalowego i wyposażone w odpowiednie stojaki, świetnie nadają się do przesiewania cięższych materiałów.

Często do prac w ogródku potrzebne są sita ogrodnicze, które można na przykład zamontować na taczce, co znacznie ułatwia pracę na świeżym powietrzu. Każde sito dostosowane jest do wymagań i zapewnia duży komfort pracy.

https://machinasnu.pl/projektowanie-wnetrz/architekt-wnetrz-grodzisk-mazowiecki/ www.konfraternia.com.pl

Szymon

Architekt z powołania - pasjonat budowania domów.

Next Post

Całoroczne domy z bali

pon. wrz 25 , 2017
Mieszkając w domu drewnianym, nie musimy się dziś obawiać tego, że pod wpływem niskiej temperatury nasz komfort znacznie się obniży. Chłód na dworze generalnie nie powinien