Plac zabaw dla dzieci i dorosłych

Ciekawą inicjatywą podjętą przez pochodzącą ze Skandynawii firmę Lappset, jest pomysł uczynienia typowo dziecięcej przestrzeni, jaką jest plac zabaw, miejscem integracji pokoleń. Oferta firmy dotarła również na polski rynek i trzeba przyznać, że cieszy się tu dużą popularnością.

Planuje się tym samym umieszczenie na jednej przestrzeni sprzętu sportowego przeznaczonego do użytkowania przez dorosłych, a także bezpiecznych i wytrzymałych konstrukcji, które posłużą dzieciom do czerpania pełnej frajdy z zabawy. Co więcej, te konstrukcje będą na tyle stabilne, że będą mogli się nimi cieszyć również starsi.

Propozycja tej firmy jest godnym rozpatrzenia rozwiązaniem dotyczącym nowoczesnego i ciekawego zagospodarowania przestrzeni miejskiej. Poza tym, taka inicjatywa idealnie wpisuje się również w nurt zdrowego stylu życia oraz międzypokoleniowej integracji.

Nie ma bowiem nic lepszego, niż aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, z którego mogą skorzystać zarówno dzieciaki, ich rodzice, jak i dziadkowe. Wydaje się, że w polskich miastach takie miejsca zaczynają się coraz częściej pojawiać.

Ich najczęstszą lokalizacją są zaś parki oraz okolice.

Szymon

Architekt z powołania - pasjonat budowania domów.

Next Post

Własne potrzeby a handel

pon. lut 25 , 2019
Rolnik, który dysponował swoim areałem ziemi, a także stadami zwierząt hodowlanych początkowo robił to wszystko z myślą o potrzebach swojej rodziny. Jeśli gospodarstwo było niewielkie pod względem skali