Krakowskie plany miejskie

www.idealnypracodawca.pl

Kraków to miasto inspirujące. I nie chodzi tylko o samą jego atmosferę, historię i urok, ale także o interesujące zagospodarowanie przestrzeni miejskiej.

Co do tego ostatniego aspektu, to warto wspomnieć, że Kraków jest właśnie w trakcie opracowywania profesjonalnego studium, tyczącego się uwarunkowań oraz kierunków zagospodarowania terenu miejskiego. Wszelkie projekty mają zostać wcielone w życie do roku 2030.

Oczywiście, w trakcie trwania całego przedsięwzięcia, władze samorządowe są zobowiązane działać w pełnej zgodności z przepisami zawartymi w ustawie o planowaniu oraz zagospodarowaniu przestrzeni. Tym samym, konieczna jest okresowa aktualizacja oraz ocena postępów.

Wszystkie działania są w dużej mierze konsekwencją dwóch ważnych wydarzeń, a mianowicie tego, że Polska, czyli również Kraków, wstąpiła do Unii Europejskiej, a także powstania Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w tym mieście. Władze miasta zamierzają dołożyć wszelkich starań, aby Kraków wciąż się rozwijał i mógł z czasem osiągnąć status prawdziwej metropolii, która będzie przyjazna nie tylko biznesowi, ale także – a raczej przede wszystkim – samym ludziom.

Projektowanie wnętrz Piaseczno

Szymon

Architekt z powołania - pasjonat budowania domów.

Next Post

Ważne jest to, co zwiśnie na oknach

czw. mar 28 , 2019
Okazuje się, że każdy z nas ma ochotę, aby w jego mieszkaniu czy biurze było naprawdę pięknie i stylowo. To ważne, żeby samemu czuć się tam dobrze, a także żeby odwiedzający nas goście